Jak bylo na výšlapu

V sobotu 21.8.2010 se uskutečnila plánovaná vycházka ke "Studánce Lásky".

Sešlo se nás celkem 15. Jen nám bylo líto, že byli jen 2 muži. Jeden odrostlý, druhý Honzík se nesl ještě mamince Ladě ml. v bříšku. Přálo nám počasí i dobrá nálada. Po cestě jsem si vyzkoušeli střelbu na cíl šiškou a také někteří z nás našli krásné houbičky.

U studánky odvážlivci se napili i vody ze studánky. U připraveného ohníčku rukou nejmladšího hasiče Járy jsme si opekli buřtíky, poseděli, popovídali i plánovali na příští rok další vycházku na jiné pěkné místečko. Jiřinka se přiznala, že žije v Okrouhlém Hradišti již mnoho let a teprve s námi tu byla - ta ostuda Honzíku, že jsi jí tam nikdy nevzal!

Po krásně prožitém odpoledni jsem se vydali na cestu zpět. Ta již byla o něco horší - plná bříška a cesta do strmého kopce. Ale někteřé účastnice to vzaly trapem. Po nálezu tří obřích píchavek i v některých rodinách se večer rozvoněly řízky. Za krásné odpoledne patří hlavní poděkování jedinému muži, který se obětoval a s námi ke studánce se vypravil a připravil nám jak ohniště, tak proviant v podobě pivíčka, ale také vše za nás uklidil. Viz fota na galerii.

Ti kteří s námi nešli, mohou jenom litovat!!!