Organizační informace pro hosty srazu rodáků

Přípravný výbor již piluje poslední organizační věci, aby se našim hostům na srazu líbilo. Celá akce je směřována na prostranství před kostelem, v pohostinství u Marienky a v samotném kostele, kde bude mše. Účastníci, kteří mají zajištěné obědy dostanou stravenky, za které si budou moci oběd vyzvednout v době od 11:00 hod do 13:00 hod (ale nebojte se, kdo se opozdí a má zaplacený oběd, samozřejmě si ho může vyzvednout i později). Také všichni platící hosté dostanou i poukázku na vynikající svačinku - kávu, případně čaj, a koláčky. Opět se bude vydávat svačina v pohostinství U Marianky. Tu si hosté mohou vyzvednout kdykoli během srazu.

Parkovací místa pro automobily jsou zajištěny na dvoře místní fary - příjezd na parkoviště bude řádně označen. Také na faře bude zajištěno WC. Na prostranství před kostelem bude stan s lavičkami, kde bude zajištěno občerstvení a grilování masa pro ty, kteří si jídlo nezajistili. To si již bude hradit každý sám. Od 17:00 hodin bude překvapení na sále v pohostinství. Od 19:00 hodin začíná taneční zábava pro účastníky srazu.

Přípravný výbor věří, že se našim hostům bude na srazu líbit, že potkají své kamarády a přátele, se kterými si přejí se setkat a popovídat. Jen si přejeme, aby déšť, se kterým straší meteorologové nepřišel!