Svatý Petr řádil

Moc se za počasí omlouváme dětem a jejich rodičům - to se, ne vinou organizátorů, na letošní oslavě Dne dětí nevydařilo. Zkrátka lilo jako z konve! Přesto k rybníku přišlo několik odvážlivců, kterým nevadil ani “slejvák”. Děti dostaly balíčky s pamlsky a tradičně, od sponzorů manželů Šestákových, dárečky.

Skřítků zlobílků tam bylo asi letos více jak dětí. I hasičská technika zazlobila a tak děti nemohly si zastříkat se stříkačkou. Jak jsme se dozvěděli, ani slibovaný pejsek se svým pánem nemohli z pracovních důvodů přijet. Alespoň si děti mohly prohlédnout policejní auto a motorku. Tímto děkujeme Policii ČR za to, že se i přes nepřízeň počasí přišla mezi nás alespoň podívat.

Všichni pomalu odešli do svých teplých domovů promočení skrz na skrz. Jen organizátoři se nevzdávali nadějí, že přestane pršet a tak si rozdělali ohníček a opékali si klobásky. Ale počasí letos bylo vytrvalejší, a tak se i poslední hrstka lidí, kteří zůstali u rybníka, přesto musela se vzdát naděje a odjet domů.

Asi jsme my i děti moc zlobili, a skřítkové zlobílci nám to patřičně ukázali. Tak si slibme, že budeme hodní a těšme se na příští rok, snad se nám to více vydaří.